Топ-8 помилкових тверджень про шкіру

Топ-8 помилкових тверджень про шкіру
1 August, 2018

Добрий день, мене звати Лілія, і сьогодні я хочу поговорити про міфи, які стосуються взуттєвої шкіри.


ТОП-8 оман щодо шкіри :)


Шкіра завжди займала передове місце серед матеріалів для пошиття якісного взуття, тому не дивно, що саме цьому матеріалу приділяється велика кількість уваги в мережах Інтернету. Але як серед всієї інформації відсортувати потрібну та корисну? Інформацію, яка дійсно  допоможе вам відповісти на Ваші питання?
В цій статті ми поговоримо про ТОП-8 міфів про шкіру.1.Анілінова шкіра фарбується лише аніліном.

Насправді, щоб перетворити шкіру в анілінову, зовсім не потрібно використовувати барвник, який у своєму складі містить органічну речовину анілін (безпосередньо сам анілін для фарбування взагалі не застосовується). Головним критерієм щодо вибору фарби є лише, те, що барвник повинен бути розчинним. Особливість таких барвників полягає в тому, що вони проникаючи в шкіру, залишають пори вільними та не приховують природну фактуру матеріалу. Втім, іноді, щоб запобігти псуванню та вразливості до навколишніх впливів, анілінова шкіра зазнає додаткову обробку, в ході якої забезпечуються спеціальним покриттям.

2. Для анілінової шкіри – лише рослинне дублення

У дійсності, анілінова шкіра може бути рослинного дублення (роль дублячих речовин виконують складні органічні речовини, які синтезуються в природі (як от  в корі дерев, листі та корінні деяких рослин) або вироблені штучно); хромового дублення (вид мінерального дублення, за використання водних розчинів солей хрому тривалентного); «комбінованого» дублення (прискорення обробки й  покращення якості шкіри шляхом використання специфічних особливостей різних речовин).

3.Найкраще шкіра – рослинного дублення та / або анілінова

Будь-яка обробка шкіри має свої позитивні та негативні риси, тому не має чіткої відповіді щодо цього питання. Все залежить від Ваших вподобань і можливостей.

Переваги анілінової шкіри:

1.Завдяки мінімальній обробці шкіри, предмет гардеробу має природний, натуральний зовнішній вигляд;зберігається фактурність шкіри.
2.Ніжний і м’який матеріал.
3.Збереження тепла в холод і забезпечення прохолоди в спеку.
4. Завдяки попередній особливості, речі, виготовленні з такого матеріалу будуть доречні протягом цілого року.


Недоліки анілінової шкіри:

1.Через відсутність захисного покриття матеріал є дуже вразливим та піддається незначним пошкодженням, легко забруднюється та швидко втрачає свій первісний колір.
2.Потребує особливо ретельного догляду спеціалізованими засобами.
3. Нерівномірність фарбування не тільки зберігає фактурність шкіри, але й викриває всі недоліки і дефекти шкіри.

4.Шкіра з принтом – посередня шкіра, яка обов’язково вкрита синтетикою

Високоякісні шкіри з принтами робляться на основі full-grain або top-grain (високоякісна шкіра, поверхневий шар якої був збережений), і не завжди можуть покриватися синтетичними шарами.
Процедура нанесення принту відбувається при високій температурі і супроводжується процедурою покривання густим шаром воску. Звичайно, це помітно знижує повітропроникність шкіри та змінює зовнішній вигляд предмета. Але це допомагає шкірі стати значно стійкішою до різних зовнішніх впливів. Накладання малюнка допомагає приховати всі недоліки та дефекти шкіри.


5. Найкраща шкіра - неодмінно гладка, матова або з легким благородним блиском, з цілком природною фактурою

Найкраща шкіра – це та, яка оптимально підходить для кожного з нас індивідуально, яка відповідає всім нашим вимогам, потребам і вподобанням. Купуючи взуття звертайте увагу на призначення цього взуття, його колір, витривалість в погодних умовах вашого регіону. Важливо зрозуміти, що взуття треба завжди обирати за певними критеріями, адже вони  допоможуть зробити середньостатистичну пару взуття найкращою для вас.

6.Біла шкіра не може бути аніліновою

Сучасна анілінова шкіра може бути і гладкою, і зернистою, а ще й мати різні кольори: білий, синій, рожевий, червоний, зелений колір тощо.
Традиційні кольори анілінової шкіри для класичної чоловічого взуття - чорний, коричневий різних відтінків, бордовий.МОКАСИНи БІлий Колір

7.Взуття із замші складніше в догляді, ніж взуття із гладкої шкіри, та менш довговічне

Насправді, важкість догляду залежить від погодних умов. В більш-менш суху погоду доглядати за взуттям із замші набагато легше, ніж за взуттям із гладкої шкіри. Але якщо ви плануєте використовувати таке взуття в брудну погоду, сльоту взимку, то будьте готові до того, що вам будуть потрібні спеціальні засоби для догляду (зокрема, для видалення плям - але і звичайна гладка шкіра часом потребує них).
Як і будь які інші види взуття, за правильного догляду та дотриманні правил носіння замшеве взуття може прослужити дуже довго.

8.Чорна шкіра найбільш універсальна/взуття із чорної шкіри – щонайкращий варіант

Насправді коричнева шкіра більш універсальна, ніж чорна. Найчастіше саме коричневе взуття  виглядає ще й більш стильним (говорячи, про чоловічі речі). Чорний колір завжди доречний, якщо говорити про офіційно-діловий та парадний стиль - наприклад, смокінг, фрак. У випадку з менш формальними речами коричневе взуття найчастіше виявляється оптимальним вибором; адже воно менш нудне, але при цьому має відгомін класичного стилю.
 Тим паче, на коричневих туфлях і черевиках з часом може з'явитися красива патина, і зі  старістю вони стають благороднішим і цікавішими на вигляд, ніж їх чорні побратими.

Джерело: best-guide.ru

Your Comments
Ліля
01.08.2018
Добрый день, Дядя. Крейзи, Крейзи хорс (Crazy horse) ― это вид высококачественной кожи КРС повышенной прочности, получаемый с помощью оригинальной финишной обработки «крейзи хорс»: нанесения тугоплавких восков на поверхность шлифованного краста. Несмотря на буквальный перевод "дикая лошадь", это кожа крупного рогатого скота (КРС)
Дядя
01.08.2018
Добрый день, а из какой кожи сделана эта пара https://badden.in.ua/muzhskaya-obuv/muzhskie-mokasiny/kozhanyie-chernyie-muzhskie-mokasinyi-rosso-avangard-alberto-m5-black-crazy Спасибо
Add Comment